Резервација

За да резервирате во нашиот ресторан или хотел ве молиме јавете ни се на нашиот мобилен тел +389 76 432 630.

Доколку сте во странство можете да ни се јавите на истиот мобилен користејќи Viber.

Можете да резервирате и со емаил на адреса:

Празнична понуда за 1 Мај во Попова Кула

МЕНИ

Чаша вино за добродојде
Алтан 2021г.

Примавера салата
(марула, рукола, морков, карамелизирано сирење и сусам)

Главно јадење
Свинско печење со сос и роловано пилешко со гарнир-печен компир и зеленчук

Десерт
Чоколадна торта со прелив од малини

Цена по лице 1100 мкд

Музика во живо - почеток 12:00 часот.

СПЕЦИЈАЛНА ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ЗА ХОТЕЛОТ ОД 28.04.2023 ДО 02.05.2023.

Нашиот тимот ќе се потруди гостите да имаат незаборавни мигови.

Контакт: 075 432 600; reservation@popovakula.com.mk;
За арно, за убаво!

Најновата понуда од хотелот

Нашиот хотел е отворен од понеделник до недела.
За да ја проверите достапноста на соби и да направите резервација,
јавете ни се на броj 076 432 630

Најновата предлог атракција

Сега е совршено време за секаков вид на пешачење и планинарење! Додека трае есента - најживописното и најколоритно годишно време, ние ви нудиме да организирате незаборавен викенд шетајќи по планините и ридовите на Демир Капија.
Јавете не на нас за да организираме вашата атракција заедно!
Tel. 076 432 630

Други информации

Сите КОВИД рестрикции се повлечени. Ресторанот и хотелот работат со целосен капацитет.

 

За инвеститориСоцијална одговорностПолитика за приватностКонтакт
All rights reserved © Popova Kula Winery
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram