Корпоративни настани и забави

Место каде приказните сами се пишуваат

Корпоративни настани и забави

Имате потреба од организација на промотивен настан, годишнинa, јубилеj, обука или семинар, тим-билдинг или конгрес?

Попова Кула е иделно место за вас. Лоцирани сме во близина на автопатот Скопје – Гевгелија на само 1 час возење од Скопје, а имаме хотел од 33 соби, 3 различни ресторански сали, и огромен тревник за организација за тим билдинг. Нашиот тим е тука за да им излезе во пресрет на Вашите барања. Контактирајте не за заедно да го организираме вашиот настан.

За инвеститориСоцијална одговорностПолитика за приватностКонтакт
All rights reserved © Popova Kula Winery
crosschevron-down
mk_MKMacedonian
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram